INTERNET PRO CHOVATELE - PŘÍSTUP K DATŮM

Aplikace Přístup k datům zpřístupňuje data chovatelům dojeného skotu, chovatelům ovcí a koz, mlékárnám a mlékařským družstvům v elektronické podobě. Uživatel má prostřednictvím uživatelského jména a hesla přístup pouze k datům, která mu náleží.

Prostřednictvím aplikace Přístup k datům můžete získávat výsledky rozborů vzorků mléka
z kontroly užitkovosti skotu, ovcí i koz
ve dvou formách a výsledky rozborů vzorků mléka pro zpeněžování. Přístupová práva získá nový uživatel prostřednictvím registračního formuláře.

Součástí Přístupu k datům je ZDARMA také aplikace Milk Profit Data – nástroj pro management výživy a reprodukce Vašich dojnic. Kapitoly (Produkce, Zdravotní stav mléčné žlázy a Reprodukce) jsou k dispozici všem uživatelům Přístupu k datům, jejichž krávy jsou zapojené v KU. Objednávku lze učinit zaškrtnutím příslušného políčka v registračním formuláři.

Pro chovatele, kteří si přejí být vždy bezodkladně informováni o možnosti využití aktuálních dat je připravena služba SMS – avíza, která informuje chovatele prostřednictvím jeho mobilního telefonu, že data z KU nebo zpeněžování jsou k dispozici na serveru. V případě avíza zpeněžování má uživatel
v mobilním telefonu k dispozici i nejdůležitější výsledky rozboru bazénového vzorku mléka. Službu SMS – avíza lze objednat ze servisní sekce po přihlášení do aplikace Přístup k datům nebo při registraci nového uživatele prostřednictvím registračního formuláře.

Upozorňujeme, že aplikace "Přístup k datům" v žádném případě neumožňuje nahlížet ani zasahovat do ústřední evidence!!!
Uživatelské jméno:
Heslo: (heslo obsahuje pouze malá písmena nebo číslice)