Přístup k datům

Sjednocení způsobu přihlašování do aplikací ČMSCH

Vážený uživateli aplikací Českomoravské společnosti chovatelů, a.s.,

věnujte prosím pozornost tomuto důležitému sdělení, které se týká přístupu uživatelů k aplikacím: eSkot, Přístup k datům, Databáze plemenic, Inspektor a iGenetika.

Ke dni 8. března 2021 dochází ke sloučení uživatelských účtů do jediného společného. Od tohoto okamžiku se budete do aplikací ČMSCH přihlašovat jednotným způsobem s jedním uživatelským jménem a heslem. V týdnu od 1.3 do 7.3. Vám přijde podrobná informace na Vaší e-mailovou adresu. Veškeré informace také naleznete na stránkách ČMSCH (www.cmsch.cz) v sekci Přihlášení k aplikacím.

V případě dotazů a nejasností prosím kontaktujte provozní oddělení Plemdat, s.r.o. tel: 257 896 307, e-mail: info@eskot.cz. Pokud již v současnosti využíváte účet pro přístup do eSkotu nebo iGenetiky neměly by se Vás nastávající změny nikterak dotknout.
Přístupová práva získá nový uživatel prostřednictvím stránek ČMSCH (www.cmsch.cz) v sekci Přihlášení k aplikacím. V případě potíží s přihlášením prosím kontaktujte provozní oddělení Plemdat, s.r.o. tel: 257 896 307, e-mail: info@eskot.cz.

Přístup k datům - Internet pro chovatele - ČMSCH, a.s.

Aplikace Přístup k datům zpřístupňuje data chovatelům dojeného skotu, chovatelům ovcí a koz, mlékárnám a mlékařským družstvům v elektronické podobě.

Uživatel má prostřednictvím uživatelského jména a hesla přístup pouze k datům, která mu náleží.

Prostřednictvím aplikace Přístup k datům můžete získávat

Upozorňujeme, že aplikace Přístup k datům v žádném případě neumožňuje nahlížet ani zasahovat do ústřední evidence!!!

Aktuální statusy hospodářství zapojených do certifikace PTB

zobrazit možnosti filtrace
Chovatel
( | )
Číslo hospodářství
( | )
Status
( | )
Datum dosažení
( | )

Milk Profit Data

Součástí Přístupu k datům je ZDARMA také aplikace Milk Profit Data – nástroj pro management výživy a reprodukce Vašich dojnic. Kapitoly (Produkce, Zdravotní stav mléčné žlázy a Reprodukce) jsou k dispozici všem uživatelům Přístupu k datům, jejichž krávy jsou zapojené v KU.

Deník nemocí a léčení

Součástí Přístupu k datům je ZDARMA také aplikace Deník nemocí a léčení – nástroj pro plošný sběr a evidenci záznamů o poruchách zdraví jednotlivých zvířat, který umožňuje evidovat užívání léčiv v chovech dojeného skotu. Tato forma vedení evidence o užití léčivých přípravků pro skot umožňuje nahrazení ručně vedené písemné evidence léčení, tj. „Záznamů o použití léčivých přípravků“.

SMS - avíza

Pro chovatele, kteří si přejí být vždy bezodkladně informováni o možnosti využití aktuálních dat je připravena služba SMS – avíza, která informuje chovatele prostřednictvím jeho mobilního telefonu, že data z KU nebo zpeněžování jsou k dispozici na serveru. V případě avíza zpeněžování má uživatel v mobilním telefonu k dispozici i nejdůležitější výsledky rozboru bazénového vzorku mléka.

Nahoru